statystyka
Blog > Komentarze do wpisu
Dekalog Wymiatacza Parkietów, cz.IV (ostatnia)

Kochani, wiadomości są dwie.

Numero uno - niedzielna audycja jest już zachomikowana (dział Podcast) - ku naszej niebywałej radości odkryłyśmy próbę mikrofonu podczas piosenki "I'm better" zespołu Papilla. To niewybaczalne, acz zabawne. Grunt, że nie klęłyśmy. Posłuchać zespołu bez naszych wtrętów możecie choćby tu .

Numero due - czas zakończyć emisję mini-sitcomu konfekcyjnego. Pamiętacie zapewne część I , II i III . Przed Wami "Komu Biją Dzwony", czyli hity odzieżowe na wesela i pogrzeby.

8. Na pogrzebie najlepiej dyskretnie dać do zrozumienia, że my będziemy następni. To wzbudza tak potrzebną na co dzień i od święta litość. Babcie bez przypominania odpalą jakieś kieszonkowe. The Horrors to piękny przykład męskiego wisielczego humoru i elegancji:

Panie mogą śmiało inwestować w wychudzony look PJ Harvey:

9. Czas na wesela - te mogą być dwojakiego rodzaju. Jeśli podążamy za hollywoodzką modą, będzie to zapewne cukierkowo-różowa feta z powodzią kwiatów i przemówieniem ściągniętym z Internetu. Warto przełamać sztywniacką atmosferę miłym gestem - ot, choćby prezentem dla pani młodej doczepionym do stylowego ubranka w stylu Justina Timberlake'a.

Dla czegoś tak wstrząsającego godną przeciwniczką może być tylko jedna z kreacji Beaty Kozidrak. Jak Dynastia, to Dynastia.

10. Naturalnie zdarzyć się może i wesele sielsko-wiejskie. Na taką okazję najlepiej sięgnąć do bogatej tradycji stroju kurpiowskiego:

Junak^

I junaczka, w komplecie z fryzurą. Sami wiecie, kto to.

środa, 16 kwietnia 2008, zdejmkapelusz

Polecane wpisy

  • Muzyka do auta

    Z muzyką do auta jest pewien problem. Nie może za bardzo absorbować (spóbujcie posłuchać Requiem w korku. ja spróbowałam, skończyło się strasznym obtrąbieniem,

  • Na plaży w San Pedro

    UPDATE: Tu jest wersja audio tego cuda , bezczelnie podpisana Krzysztof Antkowiak, ale wydaje mi się to mało prawdopodobne, bo on chyba nie jest kastratem? z cy

  • Groźne skutki picia wódki

    Kto nigdy nie pił, niech rzuci kamieniem, niech rzuci. My rzucamy, wszak żyjemy w trzeźwości i alkohol znamy tylko ze słyszenia. Tym bardziej bawią ostrzeżenia

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: jah, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/04/16 20:17:39
....Junaczka po żniwach ;)
-
jakuzz
2008/04/17 17:07:32
Plon, trzeba przyznać, obfity:)
-
jgn
2008/04/24 13:36:59
zwróćcie uwagę, że fryzura jednego z horrorsów objętością spokojnie dorównuje fryzurze junaczki :) jak ja nie lubię tapirów...
-
jakuzz
2008/04/25 12:14:04
Horrorsi wszystko mają ciut przesadzone:) ja im współczuję zmywania tego z głowy. Dolly ma inne zmartwienia, które odrobinę przerastają fryzurę.