statystyka
Kategorie: Wszystkie | mixtape | tupecik | zapowiedzi | łysolek
RSS
niedziela, 05 kwietnia 2009
1971 w muzyce

Znów odpalamy wehikuł czasu! Już dziś, już za chwilę na www.teamradio.pl - rok 1971 w muzyce. Zapraszamy!

 

Jakuzz i Zo

17:57, zdejmkapelusz , zapowiedzi
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 15 marca 2009
Ty też tere-fere, czyli muzyczne fuckoffy

Zima nam mocno szkodzi na lans, dołączamy więc do ogólnopolskiej akcji Idź Sobie, a nawet więcej - za jednym zamachem skierujemy ten sam apel do różnych innych zjawisk. Audycja od lat 18-tu, jak zawsze zresztą.

www.teamradio.pl

Zapraszamy w niedzielę o 18:30,
Jakuzz i Zo

14:21, zdejmkapelusz , zapowiedzi
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 22 lutego 2009
Alkohol - największa trucizna!

 Zapewne rozpoznajecie motto naszego sponsora, detektywa Asa. Można się zgadzać lub nie, ale fakty są takie, że to ostatni weekend karnawału i napić się trzeba. A jak pić, to tylko przy zakąskach i odpowiedniej muzyce. Konsumpcja być musi! Zapraszamy do naszego muzycznego baru! Serwujemy wszystko, od zwykłych szotów po piętrowe drinki i od jabola po najdroższe szampany! Przewidujemy też specjalne dedykacje dla tych Słuchaczy, którzy po audycji dmuchną w alkomacik i (się) wykażą.

Zapraszamy w niedzielę o 18:30 na www.teamradio.pl!

Jakuzz i Zo

11:49, zdejmkapelusz , zapowiedzi
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 15 lutego 2009
Aj law ju do bólu - dziś o 18:30!

Wehikuł czasu się niestety zepsuł, stąd chwilowa lub stała przerwa w naszym efemerycznym cyklu o muzyce lat 70-tych. Ale za to! Jak wszyscy, to wszyscy - nie pominiemy Walentynek milczeniem.

Spodziewajcie się piosenek o trudnej miłości, trudnym dzieciństwie, trudnym czymkolwiek. Wyznań zabawnych, cynicznych, a może i wzruszających. Muzyki nowej, nowszej i zaśniedziałej oraz jak zwykle głupawych żartów i mimowolnych wybuchów śmiechu.Zapraszamy o 18:30 na www.teamradio.pl.

Jeszcze nastrój zrobimy - najlepiej nową piosenką od Bat For Lashes:

 

 

Bat For Lashes - Daniel

15:10, zdejmkapelusz , zapowiedzi
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 25 stycznia 2009
Cudowne lata 70-te - cz.I już dziś!

Lick our decals off, babies:

 

 

Zdejmkapeluszowy wehikuł czasu zaprasza! Dziś rok 1970, seks, dragi i rokędrol. 

18:30 na www.teamradio.pl

15:52, zdejmkapelusz , zapowiedzi
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 stycznia 2009
Dekalog na Nowy Rok

Najbliższa audycja już w niedzielę. A w niej muzyczna lista pobożnych (i mniej) życzeń. Przezornie postanowiłam (pisze to zo) nie postanawiać nic. I się udaje. Postanowienia się nie spełniają w moim przypadku. Żadne. Oprócz tych muzycznych. Ale tego postanawiać nie trzeba. Tymczasem w ferworze przygotowań do audycji znalazłam idealny zestaw przykazań na Nowy Rok. Do listy wymienionej przez pana dorzucę tylko: nie ubierać się jak pan w teledysku. Reszta daje radę. No może nme jednak czytać należy. Ale w sumie można zastąpić Zdejmkapeluszem. 

 

No i ta puenta zupełnie nie moja. 

Tak się przedstawił milionom czytelników dan le sac vs scroobius pip.

 

23:54, zdejmkapelusz , zapowiedzi
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 grudnia 2008
Ruskie, raz!
Już dziś, o 18:30 na www.teamradio.pl doskonały zestaw muzyki od naszego Wielkiego Wschodniego Brata. Lejcie wódkę do kubka i zasiadajcie przed komputerem.
18:01, zdejmkapelusz , zapowiedzi
Link Komentarze (3) »
sobota, 06 grudnia 2008
Hasta la vista, detinko

Ach, łza się w oku kręci - nadchodzi nasza czternasta zdejmkapeluszowa audycja, co nie jest wprawdzie żadną okrągłą rocznicą, ale każda okazja do wzruszeń jest dobra - a tym razem jedna goni drugą.

Zbliża się otóż smutny moment w naszej karierze - Jakuzz opuszcza Zdejm Kapelusz na CAŁY MIESIĄC. W ostatniej tegorocznej audycji z jej udziałem nastąpi wobec tego eksplozja dźwięków pożegnalnych. Wszystkie możliwe muzyczne do widzenia, gudbaje, arrivederci i orwłuary tylko u nas w niedzielę o 18:30!Pamiętajcie, że podczas trwania audycji jak zawsze czekamy na Wasze głosy pod radiowym numerem GaduGadu 6514117. Zapraszamy również na forum, które pomieści na pewno wszelkie sugestie, groźby i szantaże.  Przecież nie można tak bez pożegnania...

Zapraszają Jakuzz i Zo
18:38, zdejmkapelusz , zapowiedzi
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 30 listopada 2008
U Zdejmkapelusza na imieninach - piosenki z imionami w tytuleKolejna audycja wypada dokładnie w najsłynniejszy - po Sylwestrze - imieninowy dzień w Polsce. Jak wiadomo, Zdejm Kapelusz zawsze idzie z duchem czasu i recesji, dlatego już przygotowujemy dla Was - nie tylko dla Andrzejów - audycję pełną imion.


Może być Bonnie i Clyde, może być Julia, być może pojawi się Rodrigo, tego na razie nie zdradzimy, ale wiadomo, że będzie dobrze. Wszelkie sugestie zostawiajcie na forum lub ślijcie na nasze adresy mailowe (linki przy zdjęciach), a być może usłyszycie swój ulubiony imienny kawałek w naszej audycji. Niczego nie obiecujemy - wiadomo, hormony - ale spróbować warto.

Zapraszamy w niedzielę o 18:30!


www.teamradio.pl

Jakuzz i Zo

12:34, zdejmkapelusz , zapowiedzi
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 23 listopada 2008
Komunikuj, komunikuj

 W najbliższej audycji piosenki o różnych sposobach komunikacji. Telefony, listy, rozmowy, maile, alfabet Morse'a...kto wie, co jeszcze. Z nami też się komunikujcie - tradycyjnie przez półtorej godziny wytrwale rozmawiamy z Wami przez Gadu-Gadu (6514117), kolekcjonując wyrazy uznania i podziwu. Hatemail również mile widziany! A dla ciekawych - geneza tytułu audycji pod tym linkiem.

Zapraszają
Jakuzz i Zo
15:29, zdejmkapelusz , zapowiedzi
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2